Borsalino pochází z francouzského městečka Clapiers a žije s námi od září 2006. Je to náš první orientální bikolor a jsem velmi šťastná, že ho mám. Má velice milou, přátelskou povahu a všechno musí okomentovat. Bořík, jak mu říkáme doma, Vás okouzlí svou velkou postavou na štíhlých, vysokých nohách, krásným dlouhým a štíhlým tělem a dlouhým ocasem. Rovný profil, velké a široce nasazené uši, zelené oči jsou další Borsalinovy přednosti. A ještě nesmím zapomenout se zmínit o jeho krásném rozložení barev. Borsalino má už i odchovy - u nás vrh "U" a v Maďarské chovatelské stanici Imladris. Musím přiznat, že dětičky se Boříkovi povedly.:-)
Náš Bořík není jen úspěšným otcem, ale je velmi úspěšný i na mezinárodních výstavách koček u nás i v zahraničí, o čemž svědčí několik vítězství v Best In Show a dokonce i dvě nominace na Světových výstavách koček. A jestli mu vadí výstavy? Vůbec ne. Užívá si je, jak může, je to prostě showman.
Bori je jen jeden a nedala bych ho za nic na světě, ostatně ani on by mě neměnil, svoji "maminku" která se s ním každý den mazlí, když přijde z práce a on se můľe tvářit jako ten nejšťastnější kocour pod sluncem.
Colette, díky moc za něj, je skvělý!